Привітати іменинницю Катерину Дубініну прибуло багато гостей, зокрема, представники виконавчого комітету Канівської міської ради на чолі із заступником міського голови Наталією Матіновою, а також працівники територіального центру, на обслуговуванні якого вже тривалий час перебуває жінка, ради ветеранів м.Канева, Канівської ГЕС, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та рідні.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Народилась найстарша жінка міста в Польщі. У 1944-45 роках під час масового виселення українців з Польської республіки до УРСР переїхала до України, а згодом і до Канева - на будівництво Канівської ГЕС.

Усе трудове життя Катерини Степанівни пройшло на будівництвах. Після виходу на пенсію ще 15 років працювала прибиральницею на Канівській ГЕС.

Керівництво і по сьогодні ставить Катерину Дубініну у приклад, відзначила представник Канівської ГЕС.

«Покійний директор Іван Синенко казав, що ця маленька тоненька жіночка може власноруч прибрати усю ГЕС», - говорить голова профкому Надія Тертична.

Гості вітали Катерину Дубініну з ювілеєм, бажаючи ще довгих років життя, міцного здоров’я та благополуччя. Не обійшлося свято й без вручення квітів та подарунків. Іменинниця, зокрема, отримала ковдру, плед та багато добрих слів.

Напередодні за рахунок міського бюджету в оселі жінки також було проведено заміну старого вікна на сучасне металопластикове.

Долучилися до привітань і представники ПрАТ «Миронівська птахофабрика», які передали жінці свою продукцію та подарунки.

Проживши столітній вік, жінка на сьогодні має велику родину - доньку, трьох онуків, шестеро правнуків  і навіть трьох праправнуків.

До слова, у Каневі не було старожилів, які б відзначили 100-літній ювілей, близько 10 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що чотирирічний хлопчик у Черкасах впав у каналізаційну яму.