Чому замість прозорої води можна побачити жовту чи помаранчеву, 30 серпня під час чергового засідання виконавчого комітету пояснював директор КП «Управління ВКГ» Олексій Березовий.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.
За його словами, вода зі свердловин підіймається чиста і не має ніяких зайвих забарвлень, більше того, вона безпечна для вживання, що підтверджується Держпродспоживслужбою.
«Вода у нас, без сумніву, найкраща. Однак, є одне велике «але» – нашій водопровідній мережі більше 50-ти років», – наголосив Олексій Березовий.
Зауважимо, наразі загальна протяжність водопровідних мереж, які обслуговує водоканал близько 100 кілометрів, каналізаційних - 68 км. До початку повномасштабного вторгнення підприємство кожного року замінювало по 3 км вуличної мережі.
Саме зношеність водопровідних мереж і зумовлює псування води.
«Враховуючи стан центральних та внутрішньо-будинкових водопровідних мереж, виникають проблеми з відкладенням іржі на горизонтальних ділянках водогонів. Внаслідок цього мешканці Канева зустрічаються з тимчасовими незручностями, такими, як іржава вода з крану», – зауважив Олексій Березовий.
Також незручності з водою можуть виникнути: після проведення ремонтних робіт працівниками ЖЕК після перекриття стояка та будинку в цілому на внутрішньобудинкових водопровідних мережах, перезапуску насосного обладнання на насосних станціях у зв’язку з перепадами напруги, зупинки та запуску води у внутрішньоквартальних та внутрішньобудинкових мережах у ході проведення ремонтних робіт та після проведення аварійно-відновлювальних робіт (виконання підключень нових абонентів) на водопровідних мережах.
Попри наведені проблеми КП «Управління УВКГ» наразі вирішує локально цю проблему, замінюючи старі водопровідні мережі, більшість із яких давно відпрацювали термін експлуатації. Втім, у планах комплексний підхід до вирішення проблеми зношеності водопровідних мереж міста.
«Ще до початку повномасштабного вторгнення ми виготовили проектно-кошторисну документацію на проект з заміни аварійної ділянки мережі центрального водопостачання від Монастирка до вулиці Дніпровської. Вартість запланованих робіт близько 3 млн грн. Та через відсутність можливості проводити капітальні видатки реалізацію проекту поки від терміновано», – зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.
Мешканці міста у разі виявлення іржавої води з крану можуть звертатися до диспетчерської служби КП «Управління ВКГ» за тел. 067-470-86-83, 3-30-26.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що невропатолога та анестезіолога запрошують на роботу у Канівську лікарню.
То і що з цієї байки? Мораль яка? Тарифи знизите? Зарплати собі зменшите? Штати скоротите? Ні??? !!! То на хрена ці ваші брехні? Кожен рік тарифи ростуть, а послуги гіршають! Звідси питання до мера і депутатів: ЧИ НЕ ПОРА ВЖЕ ПОЧИНАТИ РОБИТИ ЩОСЬ РЕАЛЬНЕ, А НЕ МІНЯТИ ТУПИХ ЗІЦ – ПРЕДСЄДАТЄЛІВ НА ЩЕ ТУПІШИХ?
Я, як фанат Жмаки – підтримую кожне слово та готовий підтримати рішення міської ради щодо недовіри Ренькасу. Скільки можна знущатися з місцевих платників податків ?
Ви ще про нас з Микитовичем пожалкуєте, що ми звільнилися!!!
Комуналка вся в занепаді. Місцеві князьки забули, що їх найняла громада, щоб вони на неї працювали. А вони чогось вирішили, що вони можуть нічого не робити і жити в шоколаді, бо вони монополісти. І таке б…я…ство твориться в Каневі вже років 20. Біда в тім, що воно всіх влаштовує – міського голову, виконком, депутатів, всіх чинуш і бюджетників. І саме гидке те, що ніякі вибори не змінять ситуацію – знову оберемо таке ж лайно…
Правда! Вони ні хвіга не роблять на тому водоканалі. Тут по сусідству на Богдана Хмельницького один мастір живе, у його синє “Шевролє”, так мало, що по 10 раз за день бува дома, то ще й аварійка до його через день щось привозить, робочі у його в дворі щось роблять. Все у робочий час з 8 до 17 . Їх одтуда, ледацюг половину треба розігнать всратою мітлою, то остальні може хоть шось робитимуть.
Та на роботу навіть у відділі освіти раніше 9 год ніхто не приходить Голда раз у місяць появлялася. А ви водоканал…