Під час судового засідання було встановлено, що житель Канівського району, який зберігав майже 30 кг канабісу, перебуває у стані неосудності, відтак його направили на лікування у заклад із надання психіатричної допомоги.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міськрайонного суду.

Житель одного із сіл Канівського району перебуваючи в селі Павлівка, на узбіччі дороги, зрубав дикорослі рослини коноплі, які перевіз на територію домоволодіння своєї бабусі, де залишив сушити їх на горищі будинку та в приміщенні гаражу.

У подальшому обвинувачений у частині рослин від’єднав листя та суцвіття від стеблин та подрібнив їх. Після проведення судово-хімічних експертиз вилученої речовини рослинного походження було встановлено, що вона є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс.  Маса наркотичного засобу становить 29,1 кг., тобто є особливо великим розміром. 

Своїми діями 33-річний чоловік вчинив суспільно небезпечне діяння, що підлягає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 309 КК України.

У ході розгляду справи, обвинуваченому було призначено декілька судово-психіатричних експертиз, якими остаточно було встановлено, що дане суспільно небезпечне діяння вчинено ним у стані неосудності  (психічне захворювання).

За результатами судового розгляду кримінального провадження Канівським міськрайонним судом було «засуджено» даного громадянина та відправлено до закладу з надання психіатричної допомоги для лікування в примусовому порядку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині розшукують чоловіка.