За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Смілянської окружної прокуратури жителя м. Сміла визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що 37-річний чоловік, перебуваючи за місцем свого проживання, під час конфлікту, який виник на ґрунті особистих неприязних відносин з тещею, наніс їй удар рукою в обличчя, внаслідок чого жінка впала на підлогу. Після чого чоловік наніс ще кілька ударів потерпілій, а потім вдарив її ножем у ліве стегно та зіштовхнув зі сходів і жінка впала в погріб.

Від отриманих  травм потерпіла померла на місці події.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти рекомендують, як не стати жертвами шахрайства з використанням фішингу.