51-річну громадянку російської федерації та її 18-річного сина працівники Монастирищенського сектору Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП, наклали штрафи по 3400 грн та ухвалили рішення про їхнє примусове повернення до країни походження або третьої країни.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини ЦПМУ ДМС.

Іноземці перебувають в Україні з 2019 року, за цей час жінка обмінювала свою посвідку на тимчасове проживання, строк дії якої 1 рік. У червні 2022 року строк дії отриманої посвідки закінчився, а за черговим обміном вона до міграційної служби не звернулася та не покинула Україну.

Її син потрапив в Україну ще неповнолітнім, а в день 18-річчя не відвідав міграційну службу для продовження строку перебування, тому разом із повноліттям набув статусу нелегального мігранта.

За рішенням міграційників виїхати з України громадяни рф зобов’язані до 05 квітня 2024 року.

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються, телевізор, комод, штатив, екран, камера, відділ новин, офіс та текст «цпму дмс»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині оформили ID-картку жінці, яка понад 40 років жила з радянським паспортом (фото).