Радянський паспорт зразка 1974 року, здавалося, вже став історією, але й нині до міграційної служби звертаються власники таких документів для обміну на сучасну ID-картку.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Міграційної служби Кіровоградщини і Черкащини.

64-річна Олена Іванівна понад 40 років живе на Шполянщині, вона – багатодітна мама і бабуся. Двоє її синів стали на захист України, менший у 2019 році загинув у зоні проведення операції Об’єднаних сил на сході України, старший – у лавах ЗСУ від початку повномасштабної російсько-української війни.

Жінка, втративши свій паспорт СРСР, звернулася за допомогою до працівників Шполянського сектору Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС. Міграційники підтвердили відомості про її постійне проживання на території України станом на 24 серпня та 13 листопада 1991 року й оформили нетермінову ID-картку.

Відсутність паспорта громадянина України унеможливила для Олени Іванівни влаштування на офіційну роботу, отримання соціальних виплат, згодом − пенсії та навіть медичної допомоги. Тільки тепер, з ID-карткою, жінка матиме змогу звернутися за оформленням належних їй виплат та укласти декларацію з сімейним лікарем.

На зображенні може бути: 2 людини, лікарня та текст «цпму дмс»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що служба у справах дітей Канівської міськради змінила розташування.