Згідно регламенту і постанови МОЗ прийом дітей буде відбуватися біля входу на територію закладу із вимірюванням температури.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію закладу дошкільної освіти «Білочка».

Час прийому 7.00 – 8.30 (після цього заклад закривається, заклад буде працювати в закритому режимі).
Якщо температура у дитини буде 37.20, то дитсадок відвідувати не можна. Це ж стосується і таких симптомів, як кашель, нежить і інші показники поганого самопочуття. При передачі дитини вихователю батьки мають бути в масках. Кожні 4 години в садку будуть проводити температурний скринінг.

Крім того, тепер заборонено приносити з дому іграшки, солодощі. Діти будуть частіше мити руки і користуватися одноразовими рушниками. Кожні 2 години в приміщенні дитсадка повітря і поверхні будуть дезінфіковані.

Педагоги будуть зобов’язані створити безпечну дистанцію між спальними місцями дітей, обідніми столиками, але діти протягом дня все одно будуть грати і контактувати між собою.

З свого боку в дитсадку будуть дотримані усі можливі заходи безпеки. З цією метою кожна дитина, яка буде в дитсадку під час карантину, повинна мати:
* пакет для чистого одягу;
* пакет для брудного одягу;
* пакет для взуття.

Забирати дітей з дитсадка можна буде у чітко визначений час: з 16.30 до 17.15.
Для відвідування закладу під час карантину необхідно надати довідку з місця роботи обох батьків в паперовому або електронному варіанті.

На території закладу батьки повинні зберігати між собою дистанцію у 1,5 м перед груповим майданчиком. З метою забезпечення належних протиепідеміологічних умов та контролю над іх дотриманням, кількість дітей у групах буде обмеженою.

«Якщо є хоч яка-небудь можливість залишити дитину вдома, скористайтесь нею, подумайте про здоров’я своєї дитини», - зазначено у повідомленні адміністрації ЗДО «Білочка».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чотирирічний хлопчик у Черкасах впав у каналізаційну яму.