Наразі середній температурний фон осені, незважаючи на дві потужні хвилі холоду жовтня, 15°!, а це на 3° тепліше клімату.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

За 10-15 годин 25 жовтня у західній частині області випало до 40%, у східній - до 80% місячної норми. Жовтень ніби перепрошує за сухий вересень, поспішає наповнювати дощову скарбничку.

Доброю новиною є те, що тепло залишається з українцями. Температурний фон продовжить перевищувати норму вдвічі та відповідатиме кінцю вересня, що дозволяє значно зекономити на опаленні.

У найближчі дві доби в атмосфері над Черкащиною домінуватиме циклонічний характер погоди, проте дощі будуть невеликі. Температура вночі 8-13º, вдень 12-17º.

Субота 28 жовтня буде вітряною, пориви вітру досягатимуть небезпечних 15-20 м/с. Уникайте перебування поблизу високих дерев, рекламних щитів, під лініями електропередач та висотними будівлями. Стрімке падіння атмосферного тиску зміниться різким ростом, що звичайно негативно впливає на самопочуття людей.

За прогностичними моделями, у неділю атмосфера підготувала приємний сюрприз. Ініціатива на синоптичній карті перейде до антициклону, який намагатиметься утримати свої позиції. Нас чекають досить погожі осінні дні, а південні вітри продовжать постачати добре прогріте повітря. Останні дні жовтня температура вночі 7-12º, вдень 17-22º.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що понад 65 тисяч туристів цьогоріч відвідали канівські музеї.