Відповідні цифри стали відомі зі звіту про виконання програми розвитку туризму Канівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

 «Попри коронавірус та повномасштабне вторгнення ми працюємо у межах своїх можливостей. І нині розуміємо важливість затвердження нової програми розвитку туризму, яка має запрацювати після перемоги, – наголосила начальниця управління економічного розвитку Тетяна Наливайко

Станом натепер музеї міста вже відвідали понад  65 тисяч туристів. Загалом за 9 місяців у місцевий бюджет вже надійшло майже 80 тисяч гривень туристичного збору. Це показник, який утримується майже на рівні 2022 року. Тоді місцевий бюджет отримав 88 тисяч гривень туристичного збору. Втім, найбільша сума зафіксована у 2021 році – 140 тисяч гривень.

Також під час засідання члени виконкому погодили програму розвитку туризму Канівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки з подальшим її затвердження на найближчому засіданні сесії Канівської міської ради.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що учні із Золотоніщини передали допомогу канівським волонтерам та долучились до виготовлення сухих душів (фото).