Апеляційний суд Черкаської області визнав незаконним та постановив скасувати одне із земельних рішень Канівської міської ради.

Про це свідчать матеріали справи у Єдиному реєстрі судових рішень, інформує «Kanos».

Нагадаємо, ще в лютому поточного року ми писали про справу канівчанки Ольги Ступаченко, родина котрої уже котрий рік поспіль страждає від бюрократичної тяганини та поневіряється в судах, маючи на меті узаконити власну земельну ділянку. 

І хоча тоді ця інформація не викликала особливого резонансу, родина Ольги Ступаченко вирішила не «складати руки» та попри негативне рішення Канівського міськрайонного суду в даному питанні, звернулася до Апеляційного суду області. Останній же прийняв рішення на користь позивачки, а також підтвердив у власній постанові той факт, що висновок Канівського міськрайонного суду є помилковим та не достатньо обґрунтованим. Як зазначається у тексті судового рішення, Канівським міськрайонним судом було не повно з'ясовані та встановлені обставини справи та допущено порушення норм матеріального та процесуального права.

Відтак, Апеляційний суд Черкаської області вирішив визнати незаконним та скасувати рішення Канівської міської ради Черкаської області № 17-46 від 25 вересня 2014 року «Про надання дозволу ОСОБА_7 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовно площею 118 кв.м. по вул. Гагаріна (район будинку № 2) в м. Каневі для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель Канівської міської ради» та рішення Канівської міської ради Черкаської області № 18-40 від 27 листопада 2014 року «Про внесення змін до п.1 рішення Канівської міської ради» № 17-46 від 25 вересня 2014 року, виклавши його в такій редакції: «Про надання дозволу ОСОБА_7 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 118 кв.м. по вул. Гагаріна (район будинку № 2) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель Канівської міської ради».

Більш детально з матеріалами відповідної справи можна ознайомитись за посиланням тут.