У ході дебатів кандидат на посаду міського голови від ВО «Свобода» Юрій Гамалій поставив всім кандидатам запитання, як би вони вчинила, опинившись в ситуації Василя Коломійця 2010 року.

Як вдалося помітити журналісту «Каnos», кандидати дещо зніяковіли від такого запитання, адже вочевидь не знали всіх нюансів справи.

У відповідь на це, чинний міський голова Ігор Ренькас в деталях пояснив ситуацію з тодішніми виборами.

«Більше голосів тоді набрав Коломієць, але перемогу нібито здобув Ніколенко. Коломієць виграв всі суди і йому потрібно було поїхати тільки в Апеляційний суд Києва, щоб просто підписати там документи. Ввечері напередодні поїздки дзвонить Коломійцю Тулуб і каже: «Ти куди лізеш? Ти знаєш, де будеш міським головою? У Бабанах (зона суворого режиму). І кинув трубку. Василь Васильович позвав мене, своїх друзів і запитав: «Що б ви зробили?», - розповів чинний мер Канева Ігор Ренькас.

За словами міського голови, звичайно, можна звинувачувати Коломійця у тому, що він продав своїх виборців. «Але за ним стояли діти, внуки та інші. Тому, зрозумійте, особисто мені, важко відповісти на це запитання», - резюмував Ігор Олександрович.