Пасажири, які 30 липня їхали із Києва у Канів, запам’ятають поїздку надовго, адже в автобусі спочатку спалахнула пожежа, а потім у транспортному засобі відвалилося колесо.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Україна молода», на якому був опублікований пост канівчанки Любові Боденко.

«З Києва до Канева о 7 годині 20 хвилин виїхав автобус канівського автопарку, де директором Євгеній Маланчев. За межами міста автобус загорівся, салон швидко наповнювався їдким чорним і смердючим димом. Пасажири з жахом повибігали на вулицю», – пригадує небезпечну та ризиковану поїздку Любов Боденко.

За словами пасажирки, водій намагався загасити загорання, згодом йому це вдалося. Тож хвилин через 30 він запропонував пасажирам їхати далі. Люди з жахом і страхом повернулися в автобус і поїхали, однак хвилин через 20 у автобуса відвалилося колесо.

Жінка дякує Богові, всі залишилися живі і здорові. Але від такої поїздки пасажири отримали сильний стрес і були в шоковому стані. Знову всі люди вийшли на вулицю і під палючим сонцем чекали доки їх заберуть іншим автобусом. До Канева їхали стоячи в переповненому автобусі.

«У мене запитання до мера Канева Ігоря Ренькаса та директора місцевого автопарку Євгенія Маланчева: «Хто відповідає за безпеку життя і здоров'я пасажирів? Хто випускає на маршрут автобуси, які по дорозі розвалюються? Хто проводить техогляд і дає дозвіл на перевезення людей у зношених автобусах? Які покращення в перевезенні отримують пасажири на 120 грн?», – обурюється Любов Боденко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із 2 травня вартість проїзду у міських маршрутках складатиме 5 гривень.