Відсьогодні канівці отримали можливість зареєструвати дитину у заклади дошкільної освіти у режимі «онлайн».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

Із  20 червня відділ освіти Канівської міської ради приєднався до системи електронної реєстрації в заклади дошкільної освіти. Відтак, канівські батьки можуть поставити свою дитину у чергу на відвідування певного дошкільного навчального закладу за допомогою інтернету.

Для цього необхідно зареєструватися на платформі за посиланням https://reg.isuo.org/preschools (або через сайт Канівської міської ради http://kaniv-rada.gov.ua/ ), заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. При необхідності, обраний дитсадок можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості. Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в закладі дошкільної освіти) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів.

Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутати оцінили шкільний обід на «задовільно».