Батьки та учні спеціалізованої школи №6 обурюються рішенню виконкому та планують шукати допомоги у чиновників вищого рангу.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію батьків.

Зокрема, останні розповіли, що їх діти не погоджуються переходити на навчання у випускний клас до гімназії і досі не можуть зрозуміти, чому саме їх клас має переходити у менш комфортні умови (у приміщенні гімназії немає спортивного залу, їдальня знаходиться не у приміщенні школи, туалет не розрахований на кількість учнів, класні кімнати темні та замалі).

Також батьки обурені тим, що їм не дали змоги висловити свою позицію перед членами виконавчого комітету, які ухвалювали рішення про об’єднання двох випускних класів різних шкіл.

За словами класного керівника та мами одного з учнів відповідного класу,  після об’єднання класів навряд чи буде у повному обсязі дотримуватися профільне навантаження. Також решта батьків зауважують, що не можуть зрозуміти, невже у міському бюджеті не знайдеться 120-140 тис.грн. необхідних для того, аби їх діти довчилися у рідній школі.

Відзначимо, наразі батьки випускників звернулися за допомогою до міських депутатів, обласного управління освіти та до міністра освіти України Лілії Гриневич. Відповідний лист підписали 9 батьків, 9 випускників спеціалізованої школи та 21 вчитель.