«Договір про співпрацю між виконавчим комітетом Бобрицької сільської ради Черкаської області та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького» підписали Бобрицький сільський голова Олена Штефан та ректор університету Олександр Черевко.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Бобрицької сільської ради.

Співробітництво буде спрямоване на професійну орієнтацію випускників закладів освіти нашої громади, підвищення якості підготовки випускників для вступу у виші, забезпечення потреб молоді в отриманні вищої освіти.

Серед основних напрямків співпраці передбачається:

реалізація спільних проектів і програм, спрямованих на досягнення цілей, що становлять спільний інтерес у сфері освіти, охорони здоров’я учасників освітнього процесу.

проведення спільних науково-методичних конференцій, EdCamp, семінарів, тренінгів, практикумів та ін. з проблем упровадження сучасних технологій та інновацій; створення на базі закладів загальної середньої освіти профільних навчальних лабораторій з методик і технологій навчання.

проведення комплексних досліджень соціальних структур, інститутів, соціальних явищ, процесів, зокрема дослідження соціальної структури і створення соціокарт на основі основних показників: соціально-економічний статус, політичні орієнтації, екологічна безпека, релігійні, культурні та інші особливості тощо;

організація спільних благодійних, спортивно-масових та культурно-дозвіллєвих заходів, тощо.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для підрозділу військових, у якому служать канівці, збирають кошти на придбання автівки.