Ялинки із лаврового листя, каналізаційних труб, із зефірок, цукерок, тканини, паперу та дощику– і це ще далеко не повний перелік різновидів новорічних красунь, що були подані до участі в природоохоронній акції «Збережи ялинку!».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Традиційно напередодні новорічних свят вже декілька років поспіль спільно реалізовують Миронівська птахофабрика та Канівський природний заповідник, залучаючи місцеві відділи освіти. Конкурс покликаний популяризувати ідею використання на свята штучних ялинок створених власноруч і таким чином зберегти якомога більше живих дерев.

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року акція відбулася онлайн. До участі в ній загалом долучилося близько 200 учасників. Так, школярі з Канева взяли участь у флешмобі, а учні навчальних закладів Степанецької, Ліплявської та Бобрицької ОТГ були залучені до конкурсу та презентували свої роботи у формі креативних відеосюжетів.

 «Акція зі збереження ялинок вже стала традиційною для нас, адже проводимо її вже 5-й рік! Радує, що вона не лише не втрачає популярності, а навпаки – залучає до участі цілі родини. Саме такі зразки колективної творчості ми мали змогу побачити у цьогорічних презентаціях. Це чудово, адже діти разом із батьками переймаються пошуком альтернативи живим ялинкам! Приємно вразив і підхід до оформлення самих відео – дуже творча й неповторна подача», - зауважила начальник відділу охорони навколишнього середовища Миронівської птахофабрики Світлана Ніколаєнко.

У підсумку були визначені призери та переможці конкурсу, яким було вручено заохочувальні призи від Миронівської птахофабрики та Канівського природного заповідника. Крім того, всі учасники отримали пакунки новорічних солодощів.

Зображення може містити: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

Зображення може містити: 2 людини, люди стоять, дитина та у приміщенні

Зображення може містити: 5 людей, люди стоять

Зображення може містити: 1 особа, стоїть та у приміщенні

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди стоять, стіл та у приміщенні

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди стоять, дерево та надворі

Зображення може містити: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канівській ЦРЛ вручили два кисневі концентратори та продукцію для медиків від БФ «МХП – Громаді» (фото).