За процесуального керівництва Смілянської окружної прокуратури судом засуджено жителя Черкаського району, який обвинувачувався у незаконному зайнятті рибним добувним промислом, що завдало істотної шкоди (ч. 1 ст. 249 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Так, житель одного з сіл Черкаського району, перебуваючи на Канівському водосховищі річки Дніпро за допомогою двох рибальських сіток в період нересту незаконно наловив риби виду: плітка, окунь, густера та карась, чим завдав істотної шкоди рибному господарству на загальну суму 112 тис. грн.

Враховуючи наявність доказів, суд визнав винним чоловіка та призначив покарання у вигляді обмеження волі на 1 рік із застосуванням іспитового строку на це й же термін.

Крім того, судом задоволено позов Смілянської окружної прокуратури, яким з вказаної особи на користь бюджету стягнуто 112 тис. грн шкоди, заподіяної незаконним виловом риби.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що мисливський будинок вночі горів на Черкащині.