335 370 гривень надійшло на благодійний рахунок Канівської центральної районної лікарні за два дні від підприємств, приватних підприємців та жителів Канева задля придбання необхідного обладнання та засобів захисту в боротьбі зі світовою пандемією, викликаною вірусом COVID - 19.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Із закликом негайно збирати кошти до канівців звернувся міський голова Ігор Ренькас. Насамперед гроші будуть спрямовані на придбання двох апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та двох кисневих концентраторів, що обійдеться в суму близько 2-х мільйонів гривень.

Серед перших ініціативу Канівського міського голови підтримали потужні підприємства міста - 160 тис.грн. перерахували АТ ЕМЗ «Магніт» і ТОВ «Магнітприлад», 150 тис.грн. - ТОВ «Ергопак». Також 10 тис.грн. надійшло від фермерського господарства Тертичного (Литвинецька ОТГ) та 9 тис.грн. від ТОВ «Абсолютгарант».

Долучаються й фізичні особи-підприємці Канева, зокрема, по 2 тис.грн. Канівській ЦРЛ перерахували ФОП Ю.Кекух і ФОП О.Семеніст.  

Не стоять осторонь спільній загрозі й прості жителі громади. Вже 12 канівців стали благодійниками, перерахувавши кошти на рахунок Канівської ЦРЛ, на загальну суму 2370 грн., виділивши із сімейного бюджету від 30 до 500 грн.

Свій одноденний заробіток на протидію коронавірусу перерахують і працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради. Комунальні підприємства також підтримають звернення очільника міста.

 «Я від усього серця дякую кожному з вас - і керівництву підприємств, і канівським приватним підприємцям, усім небайдужим жителям нашої громади за те, що відгукнулись і не стоїте осторонь. Суми Ваших пожертв різні. У той час як потужні підприємства одразу перераховують сотні тисяч гривень, звичайна людина - лише 100. Але, повірте, кожна ваша гривня сьогодні важлива і буде спрямована на придбання дороговартісного обладнання Канівській ЦРЛ. А ще, наголошую, важливо дотримуватися правил карантину. Бережіть себе і будьте всі здорові!», - зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із районного бюджету виділили півмільйона гривень для придбання апарату ШВЛ.