У Каневі на вулиці Свердлова невідомі пограбували будинок померлого журналіста, редактора газети «Час пік» Андрія Зелененка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сюжету «Дніпрової Зірки».

Про пограбування правоохоронцям повідомила донька журналіста Наталя Зелененко-Войтецька. Поліціянти, які прибули на виклик, провели огляд помешкання та встановили, що з будинку зникли речі домашнього вжитку, зокрема, цінні та антикварні меблі.

«За попередніми даними, зловмисники зламали на вікні захисні ґрати та винесли все, що хотіли. Думаємо, що їх було не менше ніж п’ять чоловік, оскільки там досить тяжкі меблі були і дві особи не справилися б. також до будинку не простий підхід і викрадене необхідно було носити на певну відстань», − зазначив у повідомлення т. в. о. Канівського відділку поліції Олександр Сіленко.

Також правоохоронці зазначають, що награбоване зловмисники перевозили на великому автомобілі, оскільки награбованого було багато. Окрім цього, допускається, що крадії проникли до будинку вдень, оскільки він розташований осторонь, у «глухій» місцині.

Зять померлого журналіста Юрій Войтецький зазначає, що зловмисники не лише викрали меблі та інші цінні речі, а й зруйнували помешкання: понівечили комини, повідривали паркет на підлозі, познімали у кімнатах двері та, навіть, подерли стіни, на яких висіли картини.

За попередніми підрахунками родичів Андрія Зелененка, грабіжники нанесли шкоду на суму близько 200 тисяч гривень.

Потерпілі просять усіх, хто став свідками цієї події, або бачив, як від їхнього двору від’їжджала вантажівка, повідомити про це до правоохоронних органів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти виявили у канівчанина плантацію із 811 рослинами конопель.