Служба безпеки України викрила посадовців комунального підприємства Черкаської районної ради на розкраданні ввірених їм на зберігання корисних копалин.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

За даними слідства, посадовці організували незаконну реалізації масштабних партій піску комерційним структурам. З метою приховати справжні обсяги торгівлі ділки вносили у бухгалтерську документацію недостовірні дані щодо об’ємів продажу корисних копалин. Гроші отримували готівкою.

За попередніми оцінками сума збитків становить понад 1,6 мільйона гривень.

Правоохоронці провели невідкладні слідчі дії у офісі комунального підприємства та вилучили фінансово-бухгалтерську документацію, яка підтверджує функціонування протиправної оборудки.

У межах кримінального провадження тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Документування оборудки проводилось співробітниками УСБУ в Черкаській області під координацією Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України та процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та просто неба

На зображенні може бути: просто неба

На зображенні може бути: просто неба

На зображенні може бути: природа та дерево

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  державному лісовому підприємству Черкащини доведеться відшкодувати збитки у понад один мільйон гривень.