27 травня після кількаденного внутрішнього задоволення від звістки про одужання останнього із 6 хворих на COVID-19 у Золотоноші стався новий спалах.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської міської ради.

Жінка середнього віку, працююча, звернулася із скаргою на нездужання до лікаря сімейної практики.

Аналізуючи наявні симптоми, медики взяли мазки з носа та гортані на лабораторні дослідження. За словами директора КНП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віри Антонової, вранці отримали результати аналізів – вони позитивні. Нині працівники Центру вивчають епідоточення пацієнтки, коло її контактів, доцільність госпіталізації.

Ввечері того ж дня було повідомлено, що у молодої мами виявлено коронавірус під час проходження обов’язкового тестування в період оформлення її дитини в обласну лікарню на планове лікування. Тобто хвора переносила вірус безсимптомно.

У зв'язку з цим, комісією ТЕБ НС прийнято рішення відтермінувати відкриття садочків до встановлення контактних осіб інфікованої особи.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що чиновнику Черкаської міськради оголосили підозру за розтрату 55 тис.грн. під час закупівлі картоплі для садочків.