Працівники канівської пожежно-рятувальної частини відпрацьовували навички ліквідації наслідків аварії на підприємстві.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області у Facebook.

Рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини провели тактико-спеціальне навчання на хімічно-небезпечному об’єкті, цех аміачно-холодильних установок забійного комплексу з переробки курчат-бройлерів ПрАТ «Миронівська птахофабрика» (с. Степанці).

За тактичним задумом сталася аварія з викидом аміаку під час заправки з під голови запірного вентиля (станція заправки) на конденсаторному відділенні цеху. Рятувальниками, спільно з працівниками об’єкту, було відпрацьовано практичні заходи спрямовані на ліквідацію аварії, а саме виявлення аварійної ситуації, оповіщення та евакуацію робочого персоналу комплексу, припинення витоку аміаку та недопущення розповсюдження концентрацій небезпечних хімічних речовин у навколишнє середовище.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рятувальники завітали у літній табір, аби нагадати правила безпечного відпочинку.