Відзавтра в Україні не буде жодної області в «червоній» зоні карантину. Україна вийшла з третьої хвилі коронавірусу, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Область достойно витримала випробування цього періоду. Таку оцінку дав очільник Черкащини Олександр Скічко.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

– Ми вжили всіх заходів, щоб не потрапити до червоної зони, захищаючи фізичне здоров’я мешканців нашої області і фінансове – підприємці, – зазначив очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко. – Адже добре розуміли, що для них жорсткий локдаун – це втрата робочих місць.  У 23-х медичних закладах області на сьогодні розгорнуто 3171 ліжко, 94 % із яких забезпечені киснем. Один із найвищих показників по Україні! За останні 1,5 місяці ми зробили майже 90 тисяч тестувань!

Що два тижні в області проводили регіональні комісії ТЕБ та НС. Тут рекомендували територіальним громадам, де ситуація наближалася до критичних показників, конкретні точкові обмеження. Водночас зустрічалися з представниками всіх конфесій напередодні Великодня, щоб максимально безпечно провести свята. Черкаські рятувальники дезінфікували місця найбільших скупчень людей.

– Декілька разів ми були «на межі», але нам щоразу вдавалося зберегти Черкащину в помаранчевій зоні, – резюмував голова ОДА. – Власне, колір настрою останніх трьох місяців – хочеться, щоб він уже змінювався на зелений.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за минулу добу на Канівщині виявили 14 нових випадків захворювання COVID-19.