На розгляд членів виконавчого комітету виносили проект рішення «Про внесення змін до облікової справи Болсунова Р.П., однак під час аналізу наданих документів виникла підозра, що подружжя не проживає разом.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію виконавчого комітету Канівської міської ради.  

Членам виконкому пропонували внести зміни до облікової справи квартирного обліку при виконавчому комітеті Канівської міської ради Болсунова Руслана Павловича, 1974 р.н., який перебуває на квартирному обліку при виконавчому комітеті із 17.02.2004 у загальній черзі, та включити до позачергового списку із 18.01.2019 як інваліда війни 2 групи, інвалідність якого пов’язана із захистом Батьківщини, та визначити склад сім’ї заявника 5 осіб (заявник, дружина, син заявника та двоє дітей дружини заявника) у зв’язку із зміною у складі сім’ї, адже заявник одружився 25.05.2019 року із Лапкіною Інною Леонідівною, 1982 р.н., а дружина заявника має двох неповнолітніх дітей 2003 р.н. та 2012 р.н.

Однак відповідно до довідки про склад сім’ї від 04.06.2019 р.н. Лапкіна І.Л. разом із дітьми зареєстрована у квартирі по вул.Дніпробудівська, а згідно акту про фактичне проживання від  10.06.2019, складеного комісією ЖБК «Зоря», жінка проживає у квартирі разом із дітьми та співмешканцем.

Згідно довідки про склад сім’ї Болсунов Р.П. зареєстрований у будинку по вулиці Цегельна у Каневі, а син заявника є студентом столичного вишу, навчається на денному відділенні і проживає та тимчасово зареєстрований у Києві (згідно відмітки у паспорті).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що батькам, які розлучилися, нагадали правила виїзду дітей закордон.