Депутат Канівської міської ради Сергій Якименко до цього часу очолює один із виробничих підрозділів, який входить до потужностей ТОВ «Пономар», кінцевим бенефіціаром якого є підсанкційний Вадим Новинський, внесений до Реєстру держзрадників.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із сайту «Провінція».

На адміністративній території Канівської міської територіальної громади Черкаської області у селі Межиріч по вулиці Канівська, буд. 4/22 зареєстровано приватне підприємство ТОВ «Пономар». Засновниками цього підприємства є чотири фізичні особи, а також підприємство СМАРТ Інвестментс (Сайпрус) ЛТД, з часткою 24,99%.

Адреса СМАРТ Інвестментс (Сайпрус) ЛТД: Кіпр,Зінас,Контер енд Орігенус, 3035, Лімасол. Основний бенефіціар з 100% власності є Новинський Вадим Владиславович, який підтримує політику РФ, яка підриває і загрожує територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

У грудні 2020 року Генпрокурором України відкрито кримінальну справу проти Новинського. Також його внесено до Реєстру держзрадників. 2 грудня 2022 року проти Новинського було запроваджено персональні санкції з боку України. 13 квітня 2023 року СБУ арештувало частину майна Новинського. Але вищевказане підприємство під арешт не потрапило.

Тож підприємство ТОВ «Пономар», яке зареєстровано у Канівській територіальній громаді і займається сільськогосподарським виробництвом, до цих пір працює на таких одіозних осіб, виплачуючи дивіденди, які йдуть на підтримку країні-агресору.

Окремо варто відзначити, що одним з керівників підрозділів цього підприємства (ЯСП ТОВ «Пономар») є депутат Канівської міської ради Якименко Сергій Вікторович, який під час війни придбав собі автомобіль, орієнтовною вартістю близько 60 тисяч доларів.

Тож постає логічне запитання - чому на Черкащині у самому центрі України під час війни до цього часу працюють підприємства, які є власністю проросійських олігархів? Чому місцеві депутати, які мають захищати інтереси українців та жителів громади, працюють для того, щоб принести власникам підприємства прибутки, які потенційно можуть бути направлені на фінансування війни у рф?

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ДБР добралося до Канева – на черзі розслідування незаконних дій міського голови.