У Державне бюро розслідувань надійшла заява щодо незаконних дій Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, який здійснив спробу перереєстрації підприємства. 

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із тексту заяви.

Незаконну реєстраційну дію щодо підприємства «Райтеплоенергія» здійснила Державний реєстратор виконавчого комітету Золотоніської міської ради Черкаської області Познякова Руслана, яка, відповідно до чинного законодавства, не мала підстав для її здійснення, оскільки документи були подані не у повному обсязі та особою, яка не мала на це повноважень. 

Адже вказані документи особисто подав Ренькас Ігор Олександрович, який не є керівником або особою, уповноваженою діяти від імені юридичної особи, що свідчить про умисне та свідоме скоєння шахрайських дій. 

Можна припустити, що на здійснення цих незаконних дій держреєстратора підштовхнули канівські та золотоніські посадовці, зокрема й народний депутат.

Відтак, Міністерство юстиції України розглянуло скаргу засновника підприємства та ухвалило рішення анулювали реєстраційну дію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та тимчасово заблокувати доступ державного реєстратора Познякової Руслани Вікторівни до ЄДР.

У заяві до ДБР просять внести інформацію про скоєння цього злочину у Єдиний реєстр досудових розслідувань та розпочати розслідування у зв’язку із вчиненням дій, які мають ознаки складу злочину.

Ми будемо й надалі інформувати вас про хід подальшого розслідування.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський міський голова здійснив спробу рейдерського захоплення комунального підприємства.