Керівниця структурного підрозділу Пенсійного фонду України забажала «посприяти» особі шляхом підбурення до надання хабаря 1700 доларів США за позитивне вирішення питання щодо встановлення певного соціального статусу з метою отримання права на пенсійне забезпечення. Службовій особі загрожує покарання у виді позбавлення волі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Поліції Черкаської області.

Слідчими слідчого управління ГУНП в Черкаській області при оперативному супроводі Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області, Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури викрито неправомірну діяльність службової особи – керівника структурного підрозділу ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області, який підбурював фізичну особу до надання неправомірної вигоди в сумі 1700 доларів США за позитивне вирішення питання щодо встановлення їй певного соціального статусу з метою отримання права на пенсійне забезпечення.

Жінку затримано в порядку ст. 208 КПК України на «гарячому» безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди.

Наразі затриманій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст.27, ч.1 ст.369 (Підбурення до надання неправомірної вигоди службовій особі за вчинення в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої з використанням наданого службового становища) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

На зображенні може бути: гроші та текст

На зображенні може бути: у приміщенні та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 14-річна школярка у Черкасах вчинила самогубство.