Вчора у ДНЗ Канівське вище професійне училище відкрито навчально-практичний центр сучасних зварювальних технологій «Велдер». Це дозволить на високому рівні готувати фахівців робітничих професій а крім того дасть новий поштовх до розвитку професійної освіти. У цьому переконані представники обласної влади, народний депутат та педагогічний колектив.

Науково-практичний центр відкривали голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, його заступник Віталій Коваль, очільник управління освіти Черкаської області Валерій Данилевський спільно з народним депутатом України від Канівщини Владиславом Голубом. За словами Юрія Ткаченка, значний бюджетний ресурс на впровадження інноваційних виробничих технологій і модернізацію їхньої матеріально-технічної бази вони спрямували в межах пілотного проекту, підтримали ініціативу і депутати обласної ради.

Всього за кошти обласного бюджету заплановано відкрити шість таких науково-практичних центрів. 

«В умовах сьогодення – це вкрай важливий крок, адже нині наша держава потребує активного розвитку бізнесу, а саме тут готуються робітничі кадри для підприємництва. Ми спостерігаємо, що сьогодні держава відходить від управління ринковими процесами, натомість альтернативою їй стають приватні українські підприємства. Важливо, щоб майбутні спеціалісти отримували якісні знання, мали можливість їх випробувати на практиці, отримували гідну зарплату і соцзабезпечення. І це все ми маємо зробити кожен на своєму рівні, аби професійна освіта стала на новий щабель розвитку, а наші фахівці –затребуваними і за межами країни»,- наголосив під час зустрічі з колективом училища Владислав Голуб.

Також він зауважив, що обладнання для навчально-практичного центру було виготовлене  українським Інститутом електрозварювання ім. Є Патона, а це також підтримка наукової бази вашого закладу. Тому усі гості переконані, спільно мають продовжити цю роботу з розвитку профтехосвіти.

Після відкриття усі присутні оглянули навчальні кабінети, побачили як відбуваються зварювальні роботи, мали змогу пересвідчитися у якісному та інноваційному обладнанні, яким відтепер користуватимуться студенти.