Придбати спеціальне обладнання для виготовлення закордонних біометричних паспортів та паспортів у вигляді ID-карток запропонував у своєму запиті депутат міської ради.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Під час сьогоднішнього сесійного засідання Канівської міської ради очільник фракції БПП «Солідарність» Віктор Хоменко озвучив депутатський запит, у якому запропонував проаналізувати можливість виділення коштів для придбання робочої станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду закордон із електронним носієм або паспорта громадянина України у формі ID-картки.

«До мене, як до депутата Канівської міської ради, звернулися мешканці міста, які стурбовані ситуацією, яка склалася у Канівському районному секторі Державної міграційної служби. Батьки, у яких діти цього року закінчують навчання у школі та потребують термінової видачі паспортів, не можуть отримати документ через велику чергу у підрозділі та відсутність можливості записатися в електронну чергу, адже вільні місця там з’являються дуже рідко. Окрім цього канівчан турбує й ситуація із подачею документів для отримання закордонного біометричного паспорта», - зазначено у тексті запита.

Орієнтовна вартість відповідного обладнання складає 280 тис.грн., однак, зважаючи на те, що 60% аднінзбору повертатиметься у міський бюджет, придбання робочої станції швидко окупиться.

Встановити робочу станцію, враховуючи практику інших українських міст, запропоновано у Канівському міському центрі надання адміністративних послуг.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівчанина засудили за використання підробленого посвідчення учасника бойових дій.