Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жителя Канівського району за використання підробленого посвідчення учасника бойових дій.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури, опубліковану у «Прочерку».

Відтак, під час судового засідання було встановлено, що чоловік, придбавши у невстановленої особи завідомо підроблений офіційний документ – посвідчення учасника бойових дій, на своє ім’я перебуваючи в приміщенні автовокзалу, використав зазначене посвідчення, надавши його з метою придбання пільгового проїзного квитка на рейсовий автобус.

За вказаних обставин чоловік вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст.358 КК України, тобто використання завідомо підробленого документа.

Разом з тим, чоловік в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, за судив злодія, призначивши покарання у виді 1 рік обмеження волі та звільнив його від відбування покарання з іспитовим терміном 1 рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура притягує до відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів.