На останньому сесійному засіданні Канівської міської ради обранці ухвалили рішення про створення тимчасової контрольної депутатської комісії, яка здійснюватиме перевірку якості надання послуг із організації харчування у шкільних їдальнях міста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані рішення Канівської міської ради.

У відповідь на депутатський запит голови фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» Олександра Корнієнка, який був озвучений на ІІ черговому засіданні Х сесії Канівської міської ради, депутати одноголосно підтримали рішення про створення тимчасової депутатської комісії по перевірці харчування дітей у школах Канева.

«Адже те, чим годують наших школярів у підпорядкованих Каневу школу, інколи і їжею назвати важко. А при візитах офіційних осіб, про які школи попереджають завжди заздалегідь, все виглядає чудово і смачно», - переконані депутати фракції.

Тож у підсумку рішенням міської ради було сформовано відповідну комісію, до складу якої увійшли представники депутатських фракції, зокрема: Вадим Туливітер, Михайло Майстренко, Тамара Щур, Віктор Золін, Віктор Хоменко, Галина Каретнікова. Очолить депутську комісію Олександр Корнієнко, який ініціював проведення відповідної перевірки.

«Відтепер у шкільну їдальню будь-якої школи міста Канева може прийти комісія та перевірити, чим годують наших дітей. Сподіваюсь, це надасть наснаги керівництвам шкіл, постачальникам продуктів та кухарям пропонувати школярам якісну, корисну та смачну їжу», - зазначила у своєму пості колежанка по партії ініціатора звернення у Канівській районній раді Ліліана Єщенко.