Члени тимчасової депутатської комісії, яка вивчить господарську діяльність на комунальному підприємстві «Міський ринок», на першому засіданні визначили перелік документів, які затребують насамперед.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Відкрив перше засідання голова тимчасової депутатської комісії Вадим Туливітер, який запропонував визначити документи, які першочергово мають надати для вивчення ситуації на комунальному підприємстві «Міський ринок».

Зокрема після тривалого обговорення члени комісії підтримали пропозицію затребувати такі документи: статут КП «Міський ринок» та установчі документи; визначення меж земельних ділянок, які перебувають у постійному та тимчасовому використанні комунального підприємства; схема розташування торгівельних місць, павільйонів, споруд; сплата за користування земельною ділянкою по кожній торгівельній споруді; надання інформації щодо власників торгівельних споруд.

Окрім цього голова комісії Вадим Туливітер запропонував надати інформацію стосовно збору коштів за послуги за межами території ринку та документи, якими дозволяється це здійснювати.

Член тимчасової комісії Євген Бакум висловив ініціативу затребувати також виписки із банківських рахунків підприємства, у яких буде вказаний обіг коштів за період із  01.01.2017 і по теперішній час.

Юрій Гамалій, який був обраний секретарем тимчасової комісії, також запропонував членам комісії заслухати інформацію стосовно ліквідації недоліків та зауважень, вказаних в результатах аудиту.

Також член тимчасової комісії Олександр Куценко висловив обурення присвоєнню нагород та відзнак для комунальних підприємств, адже наразі їх просто купляють.

Однак Руслан Шишка, який також є членом тимчасової комісії, наголосив, що затребування цих документів є втручанням у фінансово-господарську діяльність підприємства, а це заборонено законодавством.

У підсумку, члени комісії підтримали всі пропозиції та вирішили надіслати запит на отримання відповідних документів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на канівському ринку виявили трьох «нелегалів» – штраф 330 тис.грн.