Чимало міських обранців виділили кошти із власних депутатських фондів на потреби освітніх закладів міста.

Зокрема, на вчорашньому сесійному засіданні депутати Канівської міської ради погодили внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, зокрема й у розподілі депутатських коштів.

Так, чимало міських обранців вирішили виділити кошти із власних депутатських фондів для потреб навчальних закладів міста.

Для прикладу, Руслан Чалабієв виділив 50 тис.грн. на облаштування туалетної кімнати для дітей із особливими освітніми потребами у ЗОШ №3.

Для потреб школи №6 кошти виділили Олександр Корнієнко у сумі 8 тис.грн. на придбання вікон у кабінет №35, депутати Сергій Засенко та Віктор Золін у сумі 100 тис.грн. на облаштування спортивного майданчику біля школи та придбання тренажерів.

Для облаштування санвузла, зокрема придбання бойлера, раковини, змішувачів, сифонів та рукосушилки у ЗОШ №4 Олена Люлька виділила 8 тис.грн., по 5 тис.грн. виділили Олександр Корнієнко та Діана Ткаченко на ремонт обідніх залів у їдальні. Окрім цього, Олександр Куценко виділив 25 тис.грн. на придбання предметів та матеріалів довгострокового користування.

Також міські обранці приділили увагу й дитячим садкам міста. Для дитячого садочку «Сонечко» по 5 тис.грн. для заміни вікон виділили Микола Козин та Володимир Буряк. Тамара Щур виділила 10 тис.грн. на поточний ремонт закладу. Олег Калінболоцький виділив 20 тис.грн. на поточні потреби дитячого садочку «Садко», а Руслан Шишка 4 тис.грн. для заміни вікон у групі «Червона Шапочка» навчального закладу.

Василь Коломієць у повному обсязі віддав свій депутатський фонд на поточний ремонт дитячого садочку «Віночок», а Галина Каретнікова виділила 12 тис.грн. на поточний ремонт санвузла та дитячого майданчика із встановленням пісочниці у «Білочці».

Також без уваги не залишився й дитячий садочок «Дударик», для якого Олександр Корнієнко виділив 5 тис.грн. на придбання меблів та 3 тис.грн. Діана Ткаченко на поточні потреби.