За допомогою сучасного тракторного напівпричіпа-лісовоза «DL-10 Forester» працівникам Канівського лісгоспу вдається ефективного та швидко виконувати роботи із ліквідації наслідків сніголому.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За словами директора Державного підприємства «Канівське лісове господарство» Едуарда Симоненка, ця сучасна і потужна техніка стала хорошою підмогою у Софіївському лісництві, де завершуються активні роботи з ліквідації наслідків сніголому, що пройшовся тамтешніми лісами минулої зими.

«У справжнього господаря-лісівника завжди вдосталь турбот. А цьогорічна зимова негода «підкинула» ще добрячий шмат роботи. Зокрема, Софіївське та Михайлівське лісництва окрім поточної роботи, завершують розробку та приведення до ладу тих ділянок, де взимку вирувала негода. Тож роботи вистачає для всіх працівників лісництв і для всієї техніки. Принагідно зазначу, що окрім нормального технічного забезпечення маємо і відповідно підготовлені кадри. Щойно придбаний напівпричіп-лісовоз «DL-10 Forester» із маніпуляторною установкою «Palms» уже освоїв тракторист Вячеслав Василенко із Софіївського лісництва. Роботою техніки задоволені – напівпричіп спроектований за технологіями скандинавських спеціалістів та вироблений вітчизняними виробниками, а отже – максимально адаптований до наших умов», - говорить Едуард Володимирович.

Вистачає роботи в лісі й для автомобіля «ЗІЛ-131», якого навесні цього року капітально поремонтували, оснастивши маніпуляторною установкою, замінивши основні механізми новими.

«Життя і наша робота вимагають технічного оснащення відповідного рівня – сучасного, високоефективного, багатоопераційного і надійного водночас. Якщо не скупитися на оновлення технічної бази, то тоді й віддача буде відповідна. Такого правила намагаємося дотримуватися у всіх підрозділах. І, як показує досвід, це є правильним рішенням», - резюмував Едуард Симоненко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді впіймали «на гарячому» крадіїв лісу.