Директор КП «Авто-ріка» Богдан Припіяло звітувався перед депутатським корпусом про фінансово-господарську діяльність підприємства, однак останні не підтримали його звіт.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому сесійному засіданні Канівської міської ради на розгляд депутатів виносили проект рішення «Про звіт директора КП «Авто-ріка» Припіяла Б.І. про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2017-2018 роки».

У документі зазначено, що непостійні витрати підприємства складають заборгованості по оплаті податкових боргів складає 107,1 тис.грн., перед перевізниками – 405, 1 тис.грн., за комунальні послуги – 42,7 тис.грн.

«На сьогодні поточна заборгованість перед канівським перевізником коливається у межах 80-110 тис.грн.», - зауважив Богдан Припіяло.

Водночас очільник бюджетної комісії Володимир Коржов зауважив, що під час розгляду звіту варто акцентувати увагу на результатах аудиту, який був нещодавно проведений державним аудитором.

«У документі були зауваження стосовно того, що фінансовий план за 2017-ий рік не було виконано на 864,5 тис.грн., крім того не було надано фінансовий план на 2019-ий рік. Тож загальний висновок аудиту був таким, що КП «Авто-ріка» має скрутне фінансове становище», - зазначив Володимир Коржов та підкреслив, що на вимогу профільної депутатської комісії Богдан Іванович не надав повної інформації та звітності, зокрема й фінансове обґрунтування доцільності роботи кафе.

Натомість Олег Калніболоцький запропонував виділити із місцевого бюджету фінансову допомогу комунальному підприємству у розмірі 200 тис.грн. за умови виконання двох умов – здати в оренду кафе, яке працює на «Авто-ріці», та підписати договір із підприємством «М+М» на більших відсоткових ставках.  

Депутат Юрій Гамалій наголосив на тому, що надзвичайно дивно те, що у звіті про фінансово-господарську діяльність жодного слова про результати аудиту немає. «Я згадую початок року, коли нас усіх тут гарно «нагинали», щоб ми проголосували за виділення «Авто-ріці» 100 тис.грн. для погашення заборгованості перед черкаським підприємством «Сервіс-авто 2005». Але, прочитавши уважно матеріали аудиту, я  зрозумів, що це просто не хотіли допустити аудиту. Тобто, якщо б тоді віддали ці 100 тис.грн., то ніякого б аудиту не було. Тим більше - результати аудиту мають бути представлені депутатам. Відтак, я готовий проголосувати за звіт директора лише у тому випадку, якщо до нього будуть додані матеріали аудиту», - резюмував Юрій Гамалій.

У підсумку лише 14 депутатів проголосували за звіт керівника комунального підприємства, 12 - утрималися, один проголосував «проти».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на пристані «Авто-ріки» встановлять цілодобові камери спостереження.