Депутат Канівської районної ради Микола Фесенко зауважив, що сьогодні зранку п’ять депутатів звернулися до Асоціації адвокатів України стосовно вчинення грубого порушення адвокатської діяльності Миколою Бовшиком.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На сьогоднішньому позачерговому сесійному Канівської районної ради у контексті зачитаного  звернення Миколи Бовшика стосовно зняття із розгляду питання про затвердження кандидатури на посаду директора Канівського ЦПМСД, виступив Микола Фесенко.

«Сьогодні зранку п’ять депутатів Черкаської обласної ради звернулися до Асоціації адвокатів України стосовно вчинення грубого порушення адвокатської діяльності Миколою Бовшиком, зокрема статті 24.

Відповідна стаття регламентує, що адвокат має право звернутися до органів влади, місцевого самоврядування про надання документів, а не про заборону та вчинення тиску на депутатів. Вказане звернення до депутатів є тиском та перешкоджанням депутатській діяльності. Мінімальне покарання – дисциплінарне стягнення із адміністративним штрафом пану адвокату», - зауважив Микола Фесенко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що адвокат Андрон стверджує, що подав до суду, однак суди жодної позовної заяви не отримували.