Адвокат екс-головного лікаря Канівського ЦПМСД Валентини Андрон Микола Бовшик стверджує, що звернувся до суду стосовно порушень під час проведення конкурсу, однак у суді жодної позовної заяви стосовно цього не зареєстровано.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На сьогоднішньому позачерговому сесійному Канівської районної ради було зачитане звернення Миколи Бовшика, який уклав договір про надання правової допомоги із Валентиною Андрон, із проханням зняти із розгляду питання стосовно затвердження кандидатури на посаду директора Канівського ЦПМСД.

Свою позицію адвокат аргументує тим, що, на його думку, під час проведення конкурсу на заміщення відповідної посади було допущено низку грубих порушень стосовно чого він звернувся із позовною заявою до суду із вимогою заборонити уповноваженому органу управління вчиняти будь-які дії по затвердженню незаконних рішень та укладання договору із конкурсантом, що за результатом голосування посів перший місце.

Окрім цього Микола Бовшик стверджує, що під час конкурсу було вчинено ряд правопорушень, які підпадають під кримінальну та адміністративну відповідальність, тож він подав заяву про скоєння злочину до державного бюро розслідувань, а також заяву до національного агентства по запобігання корупції про здійснення по викладених у зверненні фактах перевірки.

Тож для уникнення конфліктних ситуацій керівництво Канівської районної подало запити до Канівського міськрайонного суду та Черкаського окружного адміністративного суду стосовно наявності відповідних позовних заяв.

Обидві установи надали відповіді про те, що жодної позовної заяви від Валентини Андрон та її представника Миколи Бовшика не отримували.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що райрада затвердила Наталію Горьову на посаду головного лікаря Канівського ЦПМСД.