На ряду з виборами голови Степанецької ОТГ, 30-го квітня жителі сіл новоутвореної об'єднаної територіальної громади будуть обирати й народних обранців, що представлятимуть їхні інтереси в депутатському корпусі громади.

Окремі з них давно відомі широкому загалу та уже мають досвід депутатства у представницьких органах власних сіл. Ще частина до цього взагалі не мала депутатського досвіду, але виявила бажання спробувати свої сили на виборах, маючи витримку і бажання поборотись за голоси та уподобання електорату.

Всього їх - 119 осіб. Найбільше кандидатів зареєструвалося в якості самовисуванців - 30.

З числа партій, найбільшу кількість кандидатів висунула політична партія ВО «Батьківщина» - 22 особи. 17 кандидатів представлятимуть політичну партію «Валентина Наливайченка «Справедливість», ще 16 - ВО «Черкащани». 13 кандидатів балотуватимуться від провладної партії БПП «Солідарність», 11 від Радикальної партії Олега Ляшка, ще 10 від політичної партії «Відродження».

Хто вони, ці самі персони? Нижче, пропонуємо до вашої уваги детальний список кандидатів на виборах депутатів Степанецької об'єднаної територіальної громади.