Задля ефективного учбового процесу і дозвілля школярів комунальний заклад «Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» співпрацює одразу з 13-ма українськими і міжнародними громадськими організаціями та благодійними фондами.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці закладу у Facebook, пише «Kanos».

Серед них, за словами адміністрації закладу, варто відзначити наступні:

1. «Сім’ї допомагають сім’ям». Багаторічна тісна співпраця з нашими друзями з Німеччини. Завдяки їм зміцнено матеріальну базу закладу. Завдяки фінансової допомоги фонду проведено лікування в «ОХМАТДИТ» Рагімовій Сабіні.

2. «Оживи мрію». Співпраця з фондом на предмет зміцнення матеріальної бази медичного блоку. Завдяки фонду організовуються поїздки в м. Київ: музеї, філармонії, театр та інше.

3. «Фонд дитячої надії». Волонтери фонду відвідують заклад на вихідних та проводять з дітьми цікаві ігри, майстер-класи. Після закінчення навчання в школі, представники фонду надають дітям тимчасове житло в м. Києві, допомагають здати документи до вищих навчальних закладів, коледжів та ПТУ. Щорічно восени та весною проводять табір на березі р.Дніпро, куди запрошують на 5 днів близько 45 вихованців закладу. В таборі працюють волонтери із США. Також завдяки фонду проведено медичне обстеження Дишекова Антона в клініці «БОРИС».

4. «Поряд з тобою». Багаторічна тісна співпраця щодо зміцнення матеріально-технічної бази: придбання пластикових вікон, меблів, телевізійної апаратури. Вже третій рік підряд на свято Миколая представники фонду привозять в заклад театралізовану виставу та вручають кожній дитині подарунок від Миколая ( у вересні діти пишуть листи Миколаю із бажаним для них дарунком).

5. Благодійний фонд Єлизавети Юрушевої «Обираємо майбутнє разом». Фонд допомагає нашим випускникам в отриманні високоякісної освіти, підготовці до здачі ЗНО, професійній орієнтації, соціальній адаптації. Також фонд організовує поїздки дітей на виробництво в м. Київ та організовує зустрічі із відомими людьми України. На свято Миколая учні перших класів намалювали малюнки із своєю омріяною іграшкою. Представники фонду 21 грудня 2015 року виконали мрії дітей ( всі отримали бажані подарунки). 23 грудня 2015 року запросили 30 дітей на Новорічну виставу для дітей «Холодне серце», яка відбулася в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

6. Байкклуб «Тарасова гора». Президент фонду Ашот відвідує дітей на вихідні дні із своїми друзями та дає змогу ознайомитись вихованцям із байками. Також надає допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази: придбані садові лави, урни, дитяча гірка, кольоровий принтер, та інше.

7. Благодійний фонд «КОРДА». Співпраця в оздоровленні дітей в Італії.

8. Благодійний фонд «Товариство» Приятелі дітей». Участь у проекті «Студенти дітям». У рамках цього проекту стипендіати фонду, які є випускниками шкіл-інтернатів, проводять заняття зі старшокласниками за темами, які є важливими для підготовки майбутніх випускників до деяких аспектів самостійного дорослого життя.

9. Шефи із обласного ДАІ відвідують заклад на всі свята та надають допомогу у вигляді солодощів, спортивного інвентаря та канцелярських товарів.

10. Громадська організація «Школа мрій». У вересні 2015 року представники закладу та діти відвідали фестиваль у м. Львів «Ми інші, але не гірші», який відбувся на базі санаторної школи-інтернат Вінників.

11. «Мистецький Арсенал». З метою естетичного виховання дітей із закладом підтримується тісна співпраця. Діти безкоштовно відвідують виставки та приймають участь у майстер-класах.

12. Медичний Центр «Lazer One» в м. Києві. Завдяки даного центру зроблено безкоштовно операцію рентгенівськими проміннями вихованцю закладу.

13. Громадська організація «Канівський козацький полк». Представники організації відвідують дітей в закладі, знайомлять останніх з історією козацтва та зброєю козаків. На вихідних запрошують до себе, де діти мають змогу відпочити на свіжому повітрі, куштувати козацьку кашу та отримати навики верхової їзди.