Дитина гралася з мамою на вулиці. Мама відволіклася на декілька хвилин і в цей час дівчинка побігла вулицею та зникла. Жінка намагалася знайти дитину самотужки. Коли пошуки не дали результатів, вона звернулася за допомогою до поліції.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Отримавши повідомлення про зникнення дитини негайно особовий склад Канівського відділення поліції було піднято по тривозі. Для допомоги місцевим правоохоронцям до Канева було направлено співробітників наближених відділів та відділень поліції, кінологів зі службовими собаками, військовослужбовців Нацгвардії та працівників ДСНС. До пошуку дитини також долучилися лісники та місцеві жителі.

Складність пошуків полягала в тому, що населений пункт знаходиться в гірській місцевості та оточений лісом. Учасники пошукових заходів розділилися на групи та прочісували територію, де зникла дитина, постійно збільшуючи радіус.

Пошуки дівчинки тривали понад сім годин. Її знайшли на території Шевченківського національного заповідника, за п’ять кілометрів від дому. Після огляду лікарів дитину повернули матері.

Поліція вдячна всім небайдужим громадянам, які долучилися до пошуків дитини та допомогли повернути дівчинку батькам.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі коронавірусом захворіли мама із дитиною.