Американська волонтерка Тарні Болдінгер знову завітала у Канів із подарунками для дітей та волонтерського центру.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

На минулому тижні до Канева завітала жителька американського міста Сонома, волонтерка Тарні Болдінгер. Під час зустрічі із міським головою американка поділилася своїми враженнями від Канева, української культури та озвучила власне бачення того, як відродити стосунки міст-побратимів.

Як повідомила Тарні, вперше вона завітала до Канева в 1994 році. Відтоді закохалася в наше місто, в Україну, і намагається якомога частіше відвідувати Канів та допомагати його жителям.

Захоплюється жінка гостинністю українців, нашою культурою, творчістю. «Немає іншої такої країни, де стільки народних пісень», - говорить Тарні Болдінгер.

Також небайдужа американка до наших виробів майстрів народної творчості. Особливо цінить в кожній речі її автентичність. Завжди купує вишиті рушники, картини місцевих художників, популяризуючи їхнє мистецтво за кордоном.

У себе вдома, на батьківщині, Тарні часто влаштовує різноманітні благочинні заходи, аби мати можливість приїхати до Канева не з порожніми руками. Цього разу вона привезла також подарунки для канівських дітей та тканини для місцевих волонтерів, які плетуть маскувальні сітки воїнам. Сама Тарні також брала участь у плетінні сіток.

За свій вклад у зміцнення стосунків Канева та Сономи, активність і небайдужість міський голова нагородив Тарні Болдінгер грамотою.

Відзначимо, що із 1987 року Сонома – місто-побратим Канева в Каліфорнії, США. Як зізнався міський голова, у 90-ті дружба та співпраця канівців з жителями Сономи були дуже плідними та активними.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канів отримав чергову партію допомоги із міста-побратима Фірзена.