Ухвалене нещодавно звернення районної ради до підприємств, які працюють на території Степанецької ОТГ, провокує соціальну напругу та свідчать про певне протистояння між районною владою та ОТГ.

Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю журналістам «Kanos» висловив новообраний голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, відповідаючи на запитання стосовно власного ставлення до звернення районного депутатського корпусу до ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та «Урожай» щодо зміни реєстрації їх підприємств із Степанець на інші населені пункти району.

«Це ще раз підтверджує якусь незрозумілу для мене боротьбу між районною владою і новоствореною громадою. Все ж таки рішення приймалося стосовно об’єктів, які розташовані саме на Степанецькій ОТГ, але до нас ніхто не звертався і навіть не запросили на сесію, аби ми мали можливість надати коментарі та продемонструвати власне бачення ситуації», - зауважив Олександр Іванович.

Також він повідомив, що наразі керівництво ОТГ домовилося про ряд зустрічей із представниками підприємств, стосовно яких було прийняте звернення, і розраховує, що вдасться вийти на переговори, оскільки переконаний, що подібні кроки абсолютно несправедливі і нечесні.

«Така позиція районної влади спонукає соціальну напругу всередині нашої громади. І я абсолютно розумію людей, які вдень та вночі бачать 60-тонні фури, що нищать наші дороги, певні екологічні втрати... Але місцеві мешканці готові все це терпіти. Як ми бачимо у селі Степанці напруги не було, адже ці підприємства були соціально активні та сумлінно сплачували податки. Проте коли зараз у громади хочуть забрати ці кошти, а негатив залишається, то ми вже спостерігаємо незначну хвилю соціальної напруги, яка згодом може набрати обертів», - емоційно констатував голова ОТГ.

Повний текст інтерв'ю з новообраним головою Степанецької ОТГ читайте на сторінках нашого порталу уже незабаром.