Днями діти соціально незахищених категорій Канівської ОТГ побували на новорічно-різдвяному святі в Черкасах.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У переддень католицького Різдва в приміщенні Черкаського міського будинку культури ім. І. Кулика відбулося свято новорічно-різдвяної ялинки для дітей соціально незахищених категорій. Під час заходу діти, які приїхали з усієї Черкащини, мали змогу переглянути  новорічну інтермедію та дитячий мюзикл «Снігова королева» у виконанні артистів Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Шевченка.

Захід пройшов за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації. Участь у святі взяли 650 дітей соціально незахищених категорій з районів, міст та об’єднаних територіальних громад області. Серед них і представники Канівської об’єднаної територіальної громади. Це – 17 дітей, які мають статус дитина-сирота; дитина, позбавлена батьківського піклування; дитина, один із батьків якої загинув в зоні проведення АТО; дитина з інвалідністю; дитина з багатодітної сім’ї; дитина особи, визнаної учасником бойових дій.

«Діти отримали від поїздки неймовірні враження. Деякі з них вперше побували на заходах такого рівня – ці костюми, декорації, справжній оркестр. На завершення дітвора отримала ще й солодкі подарунки до новорічно-різдвяних свят», - зауважила начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Лариса Лебедєва.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до кінця року у бібліотеці ім..Т.Шевченка планують завершити ремонтні роботи.