Для споживачів централізовано водопостачання тарифи на надання відповідних послуг знову можуть збільшитися, цього разу на 8 %.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

Канівське комунальне підприємство «Управління ВКГ» планує провести коригування діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та припинення дії тарифів на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

У результаті тарифи на послуги КП «ВКГ» вірогідно зростуть на 8% майже для всіх груп споживачів, йдеться у повідомленні підприємства.

Тож тариф, який планують затвердити буде становити:

1.1. Населення: централізоване водопостачання: - 14,16 грн. за 1 м. куб.;централізоване водовідведення: - 15,24 грн. за 1 м. куб.

1.2. Бюджетні установи : - централізоване водопостачання: - 14,16 грн. за 1 м. куб.; - централізоване водовідведення: - 15,24 грн. за 1 м. куб.

1.3 Інші споживачі: - централізоване водопостачання: - 18,78 грн. за 1 м. куб. - централізоване водовідведення: - 20,88 грн. за 1 м. куб.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за поштовою адресою: м.Канів, вул. 1 Травня, 21 або адресою електронної пошти: e-mail: kaniv_vodo@ukr.net

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для канівців на 80% зросте вартість вивезення сміття.