Із нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері для канівських військовослужбовців влаштовують на набережній свято.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора Канівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентини Яворської у Facebook.

Канівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з громадськими організаціями учасників АТО, відділом культури, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту проводить міське свято для сімей учасників АТО із нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері.

Провести свято заплановано 12 травня о 15 годині. Місце проведення – кіно-концертний майданчик ім. Ю. Іллєнка на набережна Дніпра.

У програмі заходу проведення спортивно-розважальної естафети для сімей, командні ігри, вікторини «Веселі кубики», міні-концерт дітей «Привітання мамі», конкурс «Оригінальний бутерброд».

Організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь у заході. Довідки за телефонами 3-12-22, 3-42-09.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що силами громади Канева вдалося відремонтували автомобіль «швидкої» для 53-тої механізованої бригади.