Для початку очного навчання та для захисту дітей у КЗ «Ліплявський ліцей» за ініціативи сільського голови Сергій Геращенка, керівника закладу освіти та батьківського комітету був даний старт для початку проведення робіт по монтажу захисної споруди-укриття, яка складається із залізобетонних конструкцій та в якій може бути розміщено 200 осіб.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

Ця захисна споруда убезпечать учнів Ліплявського ліцею від повітряної ударної хвилі, від використання стрілецької зброї, уламків від ракет.

Так, зусиллями керівництва Миронівської птахофабрики було закуплено модульні залізобетонні конструкції для облаштування укриття, організовано їх доставку до ліцею та розвантаження.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради за власні кошти залучить підрядну організацію для проведення монтажних робіт та облаштування даного укриття.

«Висловлюємо щиру подяку за сприяння та допомогу в проведенні робіт по встановленню укриття першому заступнику голови правління МХП Юрію Мельнику, директорці БФ «МХП-Громаді» Тетяні Волочай, директорці ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ользі Форостяні, директору ВП «Ліпляве» Олександру Трохимцю, менеджеру БФ «МХП-Громаді» Віталію Очеретяному.

Щиро дякуємо за те, що проблеми навчання наших школярів не залишилися байдужими для Вас, за співпрацю та таку необхідну сьогодні підтримку. Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до діяльності громади і розуміння важливості шкільного навчання», - зазначено у повідомленні Ліплявської громади.

Нет описания фото.

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение 2 человека и текст

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение 2 человека

Нет описания фото.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що під час перевірки споруд цивільного захисту виявлені недоліки.