Серед фігурантів – представники МСЕК та завідувач травматологічним відділенням медичного закладу. П’ятьом медикам інкримінують службове підроблення, ще одному - підроблення документів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Черкаській області спільно зі слідчими Головного слідчого управління Нацполіції викрили групу лікарів в організації схеми видачі підробленого медичного документа.

Під слідством опинилися терапевт, невропатолог, хірург та офтальмолог обласного центру медико-соціальної експертизи, а також ортопеди-травматологи міської лікарні.

Поліцейські встановили, що медичні працівники внесли до офіційних документів неправдиві відомості для присвоєння пацієнту групи інвалідності.

До лікувального закладу на території Черкаської області із побажанням про отримання статусу особи з інвалідністю звернувся 27-річний родич посадовця органу місцевого самоврядування. Відповідно до встановленого лікарем-травматологом діагнозу, у чоловіка виявили порушення функції опорно-рухового апарату.

На підставі цього висновку пацієнта направили на медико-соціальну експертну комісію, представники якої власними підписами засвідчили у молодого чоловіка наявність захворювання, яке відноситься до ІІ групи інвалідності.

На підставі зібраних доказів чотирьом представникам МСЕК та завідувачу травматологічного відділення поліцейські повідомили підозри за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення), а лікарю-травматологу центральної міської лікарні — за ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття злочинної схеми відбувались за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

присвоїли фіктивну інвалідність сину посадовця: на черкащині поліція повідомила про підозру групі лікарів

присвоїли фіктивну інвалідність сину посадовця: на черкащині поліція повідомила про підозру групі лікарів

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що посадовця Канівської міськради підозрюють у зловживанні службовим становищем, що призвело до збитків на суму майже 200 тис.грн. (фото).