Основи програмування опановуватимуть ветерани Черкащини. Проведення таких курсів ініціювали у Черкаській ОВА, а підтримала задумане черкаська ІТ-компанія Еkreative.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

«Нещодавно ми з командою Еkreative мали зустріч, де, зокрема, говорили про наших ветеранів, про можливі спільні проекти для їхньої адаптації та реінтеграції після повернення з війни.

 Важливі питання, я б навіть сказав, надважливі. Бо ми не маємо права втрачати такий цінний людський капітал. Ви знаєте, що ми в ОВА приділяємо максимум уваги зараз цим питанням. Бо повинні бути 100% готовими до повернення наших героїв: починаючи з фізичної реабілітації і завершуючи адаптацією. І ось сьогодні ми вже є свідками результату тієї зустрічі: цих ІТ-курсів для ветеранів»,– відзначив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Курси – безкоштовні. Пройшли відбір і розпочали навчання 23 захисники та захисниці.

«Мені завжди була цікава ця галузь, завжди за нею слідкував. Після поранення не зміг продовжити службу та повернутися до справи, якою займався до війни. Тож зрозумів, що настав час спробувати себе в ІТ. Побачив оголошення, пройшов співбесіду –  і от уже тут. У цій галузі стільки напрямів, що поки точно не знаю, що зацікавить мене більше», – поділився враженнями ветеран Богдан Федін.

Компанія Еkreative має чималий досвід із організації та проведення навчальних курсів для різної аудиторії. 

«Це честь і привілей зробити навчання для найкращих наших чоловіків і жінок. Тож ми підтримали пропозицію обласної військової адміністрації і, зокрема, її начальника Ігоря Табурця. Та долучилися до запуску перших у Черкаській області курсів, де вчать наших ветеранів і військовослужбовці основ програмування», – зауважив засновник компанії Віктор Євпак.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що нового очільника обласного ТЦК представили на Черкащині (фото).