Вартість проїзду на міських маршрутах загального користування з 1 травня зросте з 10 до 13 гривень за проїзд одного пасажира. 

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідне рішення сьогодні, 24 квітня, ухвалили члени виконкому, враховуючи звернення директора ТОВ «М+М» та напрацювання комісії по вивченню питань організації пасажирських перевезень в Канівській МТГ.

«Вартість проїзду підвищується через зростання собівартості перевезень у зв’язку з здорожчанням палива, паливно-мастильних матеріалів, запчастин,зростанням тарифу на енергоносії та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати», - пояснив виконувач обов’язків начальника відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Дмитро Балан.

Коментуючи відповідне рішення, міський голова Ігор Ренькас висловив незадоволення роботою перевізника та зобов’язав його представити план покращення якості надання послуг з перевезення для населення.

«У соцмережах постійно бачу скарги і нарікання від людей щодо роботи перевізника. Тариф потрібно не лише підвищувати, а щось вкладати і створювати умови для покращення якості самих перевезень. Треба працювати на перспективу», - наголосив міський голова та додав, що на найближчому виконкомі перевізник має представити свій план з покращення якості надання послуг з перевезення для населення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «аварійну» ялинку на площі Соборній зріжуть комунальники.