Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України, а саме грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідування встановлено, що чоловік, перебуваючи у громадському місці, що розташоване на території бази відпочинку в одному із сіл Канівського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, безпідставно під малозначним приводом спровокував словесний конфлікт із потерпілим, під час якого виражався нецензурною лайкою, та в подальшому, діючи умисно, з хуліганських спонукань, розпочав бійку, після чого, прагнучи показати своїми діями зневагу до існуючих правил і норм поведінки у суспільстві, проявляючи свою особливу зухвалість, побіг до орендованого ним будинку, в якому взяв пневматичний газобалонний пістолет, здійснив декілька пострілів з даного пістолета в землю.

Продовжуючи реалізацію свого єдиного протиправного умислу направленого на вчинення хуліганства, чоловік став перед потерпілим на відстані близько одного метра та здійснив останньому декілька пострілів в область голови та грудей, в результаті чого, потерпілий отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до КНП «Канівська ЦРЛ».

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, чоловіка затримано та йому оголошено підозру за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 296 КК України передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі від 3 до 7 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що під час відкриття полювання на пернату дичину складено 26 протоколів на порушників.